Pondelok - Piatok, 8:00 - 15:00
Zavolajte nám: +421 903 999 921

O nás

Vítam Vás na našej stránke Dental Centra. Po 7 ročnom pôsobení na sídlisku Hájovky sme sa v roku 2013 presťahovali do nových priestorov na Gábrišovej ulici v Novom Meste nad Váhom.

O nás

Tieto priestory splnili moju predstavu o modernej zubnej ambulancii, ktorá poskytuje široký rozsah služieb na jednom mieste: od RTG vyšetrenia cez dentálnu hygienu, kompletné ošetrenie chrupu, náročné protetické náhrady a chirurgické zákroky, vrátane implantológie. Zákroky je možné vykonať aj v celkovej anestézii.

V roku 2016 sme zakúpili špičkový digitálny tomograf 3D New Tom Giano (CBCT), ktorý umožňuje zlepšenie diagnostiky, 3D plánovanie a počítačom navigované zavádzanie implantátov a má široké využitie v endodoncii. Prístroj snímkuje pacienta v sede, nie je potrebné ležanie „v tuneli“. 3D snímky poskytujeme aj na CD.

Od septembra 2017 ordinujem denne od 7:00 do 15:00. Môj ordinačný čas venujem prednostne implantológii, chirurgii, protetike a náročnejším ošetreniam v celkovej anestézii, ale zároveň sa snažím poskytnúť konzultácie pre klientov aj kolegov v takom rozsahu, ako sú potrebné.