Pondelok - Piatok, 8:00 - 15:00
Zavolajte nám: +421 903 999 921

Estetická stomatológia

Tak ako špičkoví dizajnéri okúzľujú novými trendmi v architektúre, rovnakou dokonalosťou okúzlime my vás. Dovoľte nám byť architektmi vášho úsmevu! Atraktívny a krásny úsmev je vďaka modernej stomatológii dostupnejší ako kedykoľvek predtým.

Najcharakteristickejším rysom človeka je tvár. Dominantou tváre je úsmev tvorený krásnymi rovnými zubami.

Ľudia s perfektným úsmevom sa cítia viac sebaisto, čo prináša zvýšený komfort ako v osobnom tak pracovnom živote. Máte pocit, že váš úsmev nie je perfektný a chceli by ste ho vylepšiť? Zverte sa do rúk našich odborníkov, popíšte nám vaše pocity a požiadavky. Za pomoci najmodernejších technológií vám prevedieme estetickú analýzu vášho úsmevu a navrhneme najoptimálnejšie riešenie zodpovedajúce vašim predstavám.

Bielenie

Pacientom s pravidelným chrupom väčšinou postačí na vylepšenie ich úsmevu iba bielenie zubov. Existuje niekoľko typov-bielenie ordinačné, domáce pomocou špeciálne upravených fólií na mieru a kombinované. Takto sa dajú zuby vybieliť až o niekoľko odtieňov! Nie je Vám jasné, ktorý typ bielenia je pre Vás vhodný? Spýtajte sa nášho lekára a ten Vám ochotne poradí.

Zuby bez drene (tzv.mŕtve zuby) môžu zmeniť svoju farbu a zašednúť, čo potom veľmi naruší estetiku úsmevu. Pomocou tzv. vnútorného bielenia sa dá vyriešiť aj tento problém.

Fazety

K ďalším estetickým stomatologickým úkonom patrí aj korekcia zubov (ich postavenie, tvar a farba) pomocou faziet. Fazeta je tenký plátok keramiky alebo kompozita, lepený na prednú plochu zubov. Používa sa najčastejšie pri estetických korekciách predných zubov, na odstránenie povrchových defektov, zafarbenie, fraktúr, bielych škvŕn a pod. Pri tomto type ošetrenia je potrebný mierny zábrus v povrchovej časti zuba, tak aby sa vytvorilo miesto pre samotnú fazetu.

Estetická stomatológia